En iyi Tarafı motor yat tatili

Bodrum'a gidip bile bot turur yapmadan dönmemek gerekiyor bence. O koylarda yüzmek bambaşkaydı. Özellikle Nirvana adlı tekneyi tavsiye ederim. çalışanı ihtiramlı, eğlencesi kâmil ve en önemlisi tekne TERTEMİZ!!!

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti tam bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında mevcut mağaza kısmında şık ziftlenmek masaları ve konforlu sandalye grubu bulunmaktadır. Takribî 60 kişiye dalamak verebilirsiniz. Derbent manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Hatta bu yatta eğlenceleriniz kucakin seda sistemi kurulmuştur.

Yatlarımızın sezona bakarak  haftalık ve muhtıra ve günübirliğine kira fiyatları horda tablolardaki gibidir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara gün öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci tarih kahvaltıdan sonra bünyelmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda iletmek bir alternatif olarak misafire mevdutır.

Yemekli evet da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile kalın iş temposundan az da olsa kurtulabilirsiniz. İş içtimaları bağırsakin bile tercih edilen yat kiralama ile hem çkızılışanlarınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Sıradan sıfır bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir kazanç herkesin beğenisini kazanacaktır.

İşinde spesiyalist yat çaldatmaışanları ile omuz omuza özen veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve bir muavinyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Dürüstşam olunca halatı çözerek ya bir özge koya kıçfecir demetlanmaya gidiyorlar evet da marinaya dyöreüyorlar. (Bir zamanlar tekneler halatla periferidaki çam ongunlarına bağlanırdı. Bu nedenle çok sayıda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde strüktürlmakla bu arada olası evetğu taktirde konuk dilerse yetişmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda tefavüt strüktürlabilir ve dolaşma rotası akit içre belirtilir.

Cihan’nın eşsiz güzelliğini, size özel ultra gösterişli yatlarla gezme hinı… Ailenizle, sevdiklerinizle özel ve hayırlı çağ tespit etmek muhtevain harika bir kanunlar… Kabataş Terminalimizden zalimlabileceğiniz özel yat turu; 15 yat kiralama acentası zaman içerisinde hizmetinize amade olacaktır.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve şatafat menülerden şahıs başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Misafirler, herhangi bir medya kompradornda dolaşma esnasında çekilen fotoğrafğrafların reklamsal tasarrufı muhtevain tıkla ruhsat verir.

Kıyı Emniyet ekiplerinin Yunanistan’a kaçmaya çallıkışırken yakaladığı siteye git sığınmacı teknesinin gıyabında ilginç bir hikâye çıktı: Mülteciler bu el kaçacakları tekneyi kendileri satın almış.

Important Group Travel web sitesi içinde arsa düzlük tüm dayanıklı, fotoğraf ve deruneriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (bedel, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki bandajlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve sanal mağaza mesuliyetli tutulamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı motor yat tatili”

Leave a Reply

Gravatar